ZAKRES USŁUG

NASZA OFERTA

hover-image
 • Laryngologia
  dziecięca

W ramach diagnostyki laryngologicznej u dzieci wprowadziłem w gabinecie nowoczesne i dokładne badanie migdałka gardłowego kamerką (nasofiberoskopię), jako rutynową metodę badania, oraz endoskopię uszu umożliwiającą precyzyjną diagnostykę uszu środkowych.

hover-image
 • Diagnostyka i leczenie
  chrapania

W ramach Oddziału Chirurgii Jednego Dnia Eskulap w Koninie wykonuję zabiegi związane z leczeniem chrapania.

hover-image
 • Inhalacja
  laryngologiczna AMSA

Specjalistyczna inhalacja laryngologiczna AMSA, umożliwiająca małoinwazyjne i bezpieczne leczenie wysiękowego zapalenia ucha środkowego i zatok u dzieci i dorosłych oraz problemów z chorymi trąbkami słuchowymi.

hover-image
 • USG u dzieci
  i dorosłych

USG (ultrasonografia) to jeden z priorytetów diagnostycznych w moim gabinecie, jako metoda szybka, bezpieczna i małoinwazyjna jest przeze mnie wykorzystywana rutynowo. Poprzez samokształcenie, praktykę i liczne kursy staram się stale podnosić umiejętności w tym zakresie.

hover-image
 • Diagnostyka i leczenie niedosłuchu i szumów usznych

W terapii szumów usznych, oprócz leczenie farmakologicznego wykorzystuję uznaną metodę leczenia szumów usznych poprzez habituację (TRT).

hover-image
 • Endoskopię
  w laryngologii

Badanie uszu, nosa, gardła i krtani z wykorzystaniem sztywnych lub giętkich endoskopów, z uwidocznieniem szczegółów anatomicznych na ekranie monitora.

hover-image
 • Leczenie operacyjne
  w laryngologii

Leczenie operacyjne u dzieci i dorosłych w zakresie podstawowych zabiegów laryngologicznych, realizuję w Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Eskulap w Koninie, przy ulicy Szeligowskiego 1, z którym łączy mnie wieloletnia współpraca.

Większość operacji możliwa jest w trybie ubezpieczenia NFZ, z wyjątkiem operacji migdałków podniebiennych metodą koblacji, popularnie nazywanej przez pacjentów „laserem” u dzieci i dorosłych , oraz metodą klasyczną u dorosłych, u których dostępna jest tylko opcja prywatna.Więcej informacji na stronie Eskulapa www.eskulap-konin.pl

hover-image
 • Zawroty
  głowy

W ramach gabinetu działa pracownia VNG ( videonystagmografii ), w której wykonuję badanie błędnika, oraz diagnozuję przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.


Zajmuję się również rehabilitacją zawrotów głowy, w tym leczeniem jednej z częściej występujących przyczyn zawrotów głowy, czyli łagodnych napadowych położeniowych zawrotów głowy, wywołanych przez otolity (BPPV).


W diagnostyce zawrotów głowy używam rutynowo specjalnych videogogli, które przekazują obraz ruchu oczu na monitor, i ułatwiają przeprowadzenie wielu testów diagnostycznych. Stale szkolę się w tym zakresie uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach z zakresu zawrotów głowy.


W zakresie rehabilitacji zawrotów głowy i zaburzeń równowagi współpracuję z zespołem fizjoterapeutów z gabinetu fizjoterapii przy ulicy Poznańskiej 118A w Koninie.

www.fizjo.konin.pl 

Laryngolog Konin

 • Konin 62-500, ul. Wodna 37
 • +48 510 140 460
 • biuro@laryngolog-konin.pl

Masz pytanie? Napisz